Product Description
147-201 CAN SEAM
Additional Information
| Name | 147-201 CAN SEAM |
|---|---|
| SKU | 147-201 |
| Range | 0-0.5" |
| Accuracy | ±0.00015" |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.001" |
| SPC output | Yes |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 147-201 CAN SEAM |
|---|---|
| SKU | 147-201 |
| Range | 0-0.5" |
| Accuracy | ±0.00015" |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.001" |
| SPC output | Yes |