Product Description
116-106-10 MCN-2"B
Additional Information
| Name | 116-106-10 MCN-2"B |
|---|---|
| SKU | 116-106-10 |
| Range | 1-2" |
| Accuracy | ±.0002" |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | .001" |
| SPC output | Yes |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 116-106-10 MCN-2"B |
|---|---|
| SKU | 116-106-10 |
| Range | 1-2" |
| Accuracy | ±.0002" |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | .001" |
| SPC output | Yes |