Product Description
103-197 OM-21 IN
Additional Information
| Name | 103-197 OM-21 IN |
|---|---|
| SKU | 103-197 |
| Range | 20-21" |
| Accuracy | ±.0004" |
| Parallelism | 0.00029" or less |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.0010" |
| SPC output | Yes |
| Mass | 4060g |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 103-197 OM-21 IN |
|---|---|
| SKU | 103-197 |
| Range | 20-21" |
| Accuracy | ±.0004" |
| Parallelism | 0.00029" or less |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.0010" |
| SPC output | Yes |
| Mass | 4060g |