Product Description
326-354-30 TMC-4"MX
Additional Information
| Name | 326-354-30 TMC-4"MX |
|---|---|
| SKU | 326-354-30 |
| Range | 3-4" / 75-100mm |
| Resolution | 0.00005" / 0.001mm |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.001" / 0.01mm |
| SPC output | Yes |
| Mass | 510g |
