Product Description
2909A-62 .0005-.04INB
Additional Information
| Name | 2909A-62 .0005-.04INB |
|---|---|
| SKU | 2909A-62 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Min Range | 0" |
| Max Range | 0.04" |
| Accuracy | ±0.001" |
| Stem Diameter | 0.375" |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 2909A-62 .0005-.04INB |
|---|---|
| SKU | 2909A-62 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Min Range | 0" |
| Max Range | 0.04" |
| Accuracy | ±0.001" |
| Stem Diameter | 0.375" |