Product Description
552-154-10 CFC-200GL
Additional Information
| Name | 552-154-10 CFC-200GL |
|---|---|
| SKU | 552-154-10 |
| SPC output | Yes |
| Resolution | 0.01mm |
| Accuracy | ±0.14mm |
| Mass | 2890g |
| Remarks | long jaws 200mm |
| Manufacturer | Mitutoyo |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 552-154-10 CFC-200GL |
|---|---|
| SKU | 552-154-10 |
| SPC output | Yes |
| Resolution | 0.01mm |
| Accuracy | ±0.14mm |
| Mass | 2890g |
| Remarks | long jaws 200mm |
| Manufacturer | Mitutoyo |