Product Description
543-794B-10 ID-S112PXB2
We Also Recommend
You may also be interested in the following product(s)
Additional Information
| Name | 543-794B-10 ID-S112PXB2 |
|---|---|
| SKU | 543-794B-10 |
| UPC | 603908569862 |
| EAN | 4946368631424 |
| Weight (in lbs) | 1 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Resolution | 0.001mm |
| Accuracy | ±0.003mm |
| Measuring range | 12.7mm |




