Product Description
543-790-10 ID-S112X2
We Also Recommend
You may also be interested in the following product(s)
C-905409-06 Mitutoyo Gage Cable 80"/2m
$82.20
|
Data send switch 6' cordset, C-FS25-06, 2.5mm male plug
$75.00
|
Additional Information
| Name | 543-790-10 ID-S112X2 |
|---|---|
| SKU | 543-790-10 |
| UPC | 603908569855 |
| EAN | 4946368631417 |
| Weight (in lbs) | 1 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Resolution | 0.001mm |
| Accuracy | ±0.003mm |
| Measuring range | 12.7mm |


