Product Description
543-782-10 ID-S1012MX2
We Also Recommend
You may also be interested in the following product(s)
Additional Information
| Name | 543-782-10 ID-S1012MX2 |
|---|---|
| SKU | 543-782-10 |
| UPC | 603908569800 |
| EAN | 4946368631493 |
| Weight (in lbs) | 0.6 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Resolution | .0005" |
| Accuracy | ±.0008" |
| Measuring range | .5"/12.7mm |




