Product Description
543-576 ID-N112E (12.7MM/.5")
We Also Recommend
You may also be interested in the following product(s)
Additional Information
| Name | 543-576 ID-N112E (12.7MM/.5") |
|---|---|
| SKU | 543-576 |
| EAN | 4946368554211 |
| Weight (in lbs) | 0.6 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Resolution | .0005, .00005"/0.001, 0.01mm |
| Accuracy | ±.00012"/±0.003mm |
| Measuring range | 0-0.5"/0-12.7mm |




