Product Description
543-395B DIGIMATIC INDICATOR, ID-C112CMXB
We Also Recommend
You may also be interested in the following product(s)
Additional Information
| Name | 543-395B DIGIMATIC INDICATOR, ID-C112CMXB |
|---|---|
| SKU | 543-395B |
| EAN | 4946368586557 |
| Weight (in lbs) | 0.6 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| SPC output | Yes |
| Resolution | 0.00005" |
| Accuracy | ±0.0001" |
| Measuring range | .5"/12.7mm |





