Product Description
2414AB .001-.5INC2
We Also Recommend
You may also be interested in the following product(s)
Mitutoyo Dial Indicators Series 2-Standard TypeFrom: $141.00 To: $315.00 |
Additional Information
| Name | 2414AB .001-.5INC2 |
|---|---|
| SKU | 2414AB |
| EAN | 4946368521978 |
| Weight (in lbs) | 1 |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| Resolution | Dial Reading 0-100 |
| Accuracy | ±.001" |
| Measuring range | Range/Rev: .5" / .1” |
| Graduation | .001" |

