Product Description
147-202 CAN SEAM CSM2-13
Additional Information
| Name | 147-202 CAN SEAM CSM2-13 |
|---|---|
| SKU | 147-202 |
| Range | 0-13mm |
| Accuracy | ±3µm |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.01mm |
| SPC output | Yes |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 147-202 CAN SEAM CSM2-13 |
|---|---|
| SKU | 147-202 |
| Range | 0-13mm |
| Accuracy | ±3µm |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.01mm |
| SPC output | Yes |