Product Description
103-198 OM-22 IN
Additional Information
| Name | 103-198 OM-22 IN |
|---|---|
| SKU | 103-198 |
| Range | 21-22" |
| Accuracy | ±.00045" |
| Parallelism | 0.00030" or less |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.0010" |
| SPC output | Yes |
| Mass | 4080g |
