Product Description
103-190 OM-14 IN
Additional Information
| Name | 103-190 OM-14 IN |
|---|---|
| SKU | 103-190 |
| Range | 13-14" |
| Accuracy | ±.0003" |
| Parallelism | 0.00022" or less |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.0010" |
| SPC output | Yes |
| Mass | 2155g |
Call us today!!! 810-424-0060
| Name | 103-190 OM-14 IN |
|---|---|
| SKU | 103-190 |
| Range | 13-14" |
| Accuracy | ±.0003" |
| Parallelism | 0.00022" or less |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.0010" |
| SPC output | Yes |
| Mass | 2155g |