Product Description
103-186 9-10/.001" O. MIC R
Additional Information
| Name | 103-186 9-10/.001" O. MIC R |
|---|---|
| SKU | 103-186 |
| Range | 9-10" |
| Accuracy | ±.00025" |
| Parallelism | 0.00018" or less |
| Manufacturer | Mitutoyo |
| IP Rating | IP65 |
| Graduation | 0.0010" |
| SPC output | Yes |
| Mass | 1255g |
